Skip to main content

Vergaderen in Uden?

De Ideeënfabriek biedt de ruimte!

Naast de ondernemende creatievelingen die permanent De Ideeënfabriek bewonen, zetten we graag de deuren open voor jouw bedrijf. We hebben een aantal ruimtes voor jou beschikbaar om te huren, voorzien van goed materiaal. Om het helemaal compleet te maken bieden wij een groot aanbod in arrangementen. Bel of mail, of laat je alvast inspireren door de hieronder genoemde opties.

OFFERTE AANVRAGEN

Wij denken graag met je mee!

Op basis van gelegenheid zijn de ruimtes naar wens in te delen. Een formele vergadering, grote presentatie of afscheidsfeestje? De Ideeënfabriek biedt ruimte voor al je wensen! Wij denken graag met je mee over de juiste ruimte, inrichting en arrangementen om jouw evenement of vergadering tot een succes te maken.

OFFERTE AANVRAGEN

kies jouw manier
van vergaderen.

De toren

vanaf € 35 per dagdeel

8 m22 – 4Whiteboard

Meer weten

De tuinen

vanaf € 70 per dagdeel

37 m22 – 20Scherm

Meer weten

De verdieping

vanaf € 90 per dagdeel

75 m215 – 50BeamerScherm

Meer weten

De tent

vanaf € 35 per dagdeel

6 m22 – 5Whiteboard

Meer weten

De Link

vanaf €- per dagdeel

37,5 m22 – 10Whiteboard Wall

Meer weten

De Hoek

vanaf € 35 per dagdeel

16 m22 – 4Scherm

Meer weten

Het podium

vanaf € 40 per dagdeel

65 m25 – 30Scherm

Meer weten

Het ideecafé

vanaf €245 per dagdeel

260 m215 – 190Scherm

Meer weten

Wij maken het
voor jou compleet!

De verschillende modern ingerichte ruimtes van De Ideeënfabriek hebben ieder een eigen uitstraling en eigen voorzieningen. Op die manier kunnen we je altijd van dienst zijn, voor welke gelegenheid dan ook. Heb je andere faciliteiten nodig? Laat het ons weten en dan gaan we voor je op zoek!

WiFi
Laptop
Flipover
Notitiemateriaal
Geluidsset
Beamer
TV Scherm
Draadloze microfoon